Ulaşım
03 Eylül 2020ULAŞIM

Sürmene ilçesi Trabzon’un doğusunda, sahil şeridinde ve Trabzon merkeze 40 km uzaklıktadır. Ulaşım Belediye otobüsleri ve dolmuşlarla sağlanmaktadır.

Sürmene şehir içinde dolmuş hattı gece geç saatler dışında (22:00) sürekli aktif olarak hizmet vermektedir. Sürmene şehir merkezinden gelecek olan hastalarımız bu dolmuşları kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilçenin girişinde ve ilçe içinde muhtelif yerlerde taksi durakları mevcuttur. Gece dolmuş bulunmadığı durumlarda taksi duraklarından yararlanarak bize ulaşabilirsiniz.

Hastanemize Trabzon merkezde Moloz mevkiinden kalkan belediye otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Otobüs saatleriyle ilgili ayrıntılı bilgiyi Trabzon Belediyesinin resmi internet sitesinden (www.trabzon.bel.tr/) öğrenebilirsiniz.

Trabzon merkezde Çömlekçi mevkiinde bulunan dolmuş duraklarından hareket eden Sürmene dolmuşları ile hastanemize ulaşabilirsiniz.

Trabzon merkezden kalkan otobüs ve dolmuşlar sırasıyla Trabzon havaalanı, Yomra, Arsin ve Araklı ilçelerinden geçerek Sürmene ilçesine ulaşmaktadırlar. Bu güzergâhlarda ikamet edip hastanemizden sağlık hizmeti almak istediğinizde bu araçları kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.

Özel araç ile Trabzon’dan gelerek sağlık hizmeti almak isterseniz sahil yolunu takip ederek hastanemize ulaşabilirsiniz. Hastanemize gelen hastalarımız için hastane önünde araç park alanlarımız mevcuttur. Hastanemize müracaat eden engelli hastalarımız için de hastane önünde kolay ulaşılabilir alanda ayrı araç park alanımız mevcuttur.

Hastanemiz Of – Trabzon sahil yolunun 14. km bulunmaktadır. Of ilçesinden hastanemize gelerek sağlık hizmeti almak istediğinizde Of- Trabzon arası hizmet veren belediye otobüslerini ve dolmuşları kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.

Köprübaşı ilçesinden hastanemize gelerek sağlık hizmeti almak istediğinizde Sürmene – Köprübaşı arasında hizmet veren dolmuşları kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.

Sürmene İlçe dışında oturan çalışanlarımızda ulaşım için yukarıda bahsedilen ulaşım araçlarını kullanarak ya da hastane personelinin organize ettiği personel servisini kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmak için;

Santral no: 0 462 746 1422-23-24

Faks: 0 462 746 1429

Web adresi: www.surmenedh.saglik.gov.tr

E-mail:trabzon.surmenedh@saglik.gov.tr

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ, BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ…